V Zálezlicích se fotbal nehraje

19/10/2009 09:12:03

V Zálezlicích se fotbal nehraje
V devátém kole jsme zavítali do Zálezlic. Bohužel se opět do puntíku potvrdilo, že velká voda místním lidem vzala nejen rodinné domy, ale valné většině zdejších fotbalistů i veškerý zdravý rozum. Kdo měl byť jen jednu možnost okusit zdejší kolorit, jistě ví, o čem píši.

Něco jako soudnost nebo úcta k soupeři byste ve zdejší aréně hledali marně. A pokud se k tomu navíc připlete chlapec v černém, který možná rozumí lecčemu, ale o rozhodcovské profesi nemá ani páru, je na kvalitní ultimate zápas zaděláno. Proto lze skutečnost, že jsme utkání odehráli pouze s jediným zraněným hráčem, zařadit do kategorie malých zázraků. Psát konkrétně o tom všem hnusu, který se na hřišti udál, skutečně nemá smysl. Tyto stránky jsou totiž zaměřeny na fotbal a ten se v neděli v Zálezlicích nehrál. A proto jen stručně:

1. V zápase jsme zvítězili 0:3 (0:2).
  2. Sestava: Lubo, Švancy, Hes, Semič, Bad (20. Píťa), Apolo, Bejdy (80. Svojsa), Steve, Přéma, Dane a Vilda.
  3. Fotbalovými hvězdami utkání byli třígólový Steve, Apolo a Dane.

Za týden přivítáme v domácím prostředí hráče Sokolu Sazená. Nelze si než přát, aby příští týden bylo opět o čem psát. Na utkání, které v neděli začne ve 14:30 hodin, všechny příznivce co nejsrdečněji zveme. Autor článku: Svojsík Josef

#1 | Rudolf Jirásek | 19.10.2009 11:50:37
Rudolf Jirásek