Novinka

JÍZDNÍ PLÁN jarní "Pralesní ligy"

27/03/2010 12:01:19

2833x Přečteno

JÍZDNÍ PLÁN jarní

14. KOLO (28. 3., 15.00):

Dolany – PTZ B (na podzim 1:4), Postřižín – K. Kralupy (2:9), Sazená – Chvatěruby (4:2), Cítov – Jeviněves (6:2), Hořín – Zálezlice (6:1), Botafogo – Ledčice (4:1), Chlumín – Spomyšl (2:1).

15. KOLO (4. 4., 16.30):

Chlumín – Dolany (0:3), Spomyšl – Botafogo (1:7), Ledčice – Hořín (2:6), Zálezlice – Cítov (1:7), Jeviněves – Sazená (0:2), Chvatěruby – Postřižín (6:2), K. Kralupy – PTZ B (0:1).

16. KOLO (11. 4., 16.30):

Dolany – K. Kralupy (2:3), PTZ B – Chvatěruby (2:6), Postřižín – Jeviněves (0:2), Sazená – Zálezlice (4:4), Cítov – Ledčice (3:2), Hořín – Spomyšl (5:4), Botafogo – Chlumín (4:0).

17. KOLO (18. 4., 17.00):

Botafogo – Dolany (2:2), Chlumín – Hořín (0:4), Spomyšl – Cítov (3:8), Ledčice – Sazená (1:2), Zálezlice – Postřižín (3:3), Jeviněves – PTZ B (0:2), Chvatěruby – K. Kralupy (1:5).

18. KOLO (25. 4., 17.00):

Dolany – Chvatěruby (1:4), K. Kralupy – Jeviněves (1:2), PTZ B – Zálezlice (4:7), Postřižín – Ledčice (2:2), Sazená – Spomyšl (3:0), Cítov – Chlumín (10:0), Hořín – Botafogo (4:1).

19. KOLO (2. 5., 17.00):

Hořín – Dolany (1:2), Botafogo – Cítov (0:0), Chlumín – Sazená (1:3), Spomyšl – Postřižín (1:2), Ledčice – PTZ B (4:4), Zálezlice – K. Kralupy (3:5), Jeviněves – Chvatěruby (0:8).

20. KOLO (9. 5., 17.00):

Dolany – Jeviněves (6:0), Chvatěruby – Zálezlice (5:3), K. Kralupy – Ledčice (8:1), PTZ B – Spomyšl (1:6), Postřižín – Chlumín (2:1), Sazená – Botafogo (1:1), Cítov – Hořín (3:0).

21. KOLO (16. 5., 17.00):

Cítov – Dolany (2:3), Hořín – Sazená (1:0), Botafogo – Postřižín (2:2), Chlumín – PTZ B (4:0), Spomyšl – K. Kralupy (0:7), Ledčice – Chvatěruby (2:4), Zálezlice – Jeviněves (2:4).

22. KOLO (23. 5., 17.00):

Dolany – Zálezlice (3:0), Jeviněves – Ledčice (3:0), Chvatěruby – Spomyšl (4:0), K. Kralupy – Chlumín (5:2), PTZ B – Botafogo (0:3K), Postřižín – Hořín (2:5), Sazená – Cítov (2:5).

23. KOLO (30. 5., 17.00):

Sazená – Dolany (4:3), Cítov – Postřižín (4:1), Hořín – PTZ B (7:2), Botafogo – K. Kralupy (0:2), Chlumín – Chvatěruby (0:5), Spomyšl – Jeviněves (4:1), Ledčice – Zálezlice (4:0).

24. KOLO (6. 6., 17.00):

Dolany – Ledčice (4:6), Zálezlice – Spomyšl (1:2), Jeviněves – Chlumín (1:5), Chvatěruby – Botafogo (4:2), K. Kralupy – Hořín (3:1), PTZ B – Cítov (0:12), Postřižín – Sazená (2:4).

25. KOLO (13. 6., 17.00):

Postřižín – Dolany (0:7), Sazená – PTZ B (3:3), Cítov – K. Kralupy (6:3), Hořín – Chvatěruby (3:0), Botafogo – Jeviněves (3:3), Chlumín – Zálezlice (3:1), Spomyšl – Ledčice (0:4).

26. KOLO (20. 6., 17.00):

Dolany – Spomyšl (4:1), Ledčice – Chlumín (5:1), Zálezlice – Botafogo (2:0), Jeviněves – Hořín (1:7), Chvatěruby – Cítov (2:3), K. Kralupy – Sazená (6:1), PTZ B – Postřižín (2:4).

Kdy hrají doma: so 10.15: Hořín, so – úř.: Sazená, Cítov, Botafogo (hř. Hořín), Chlumín, Ledčice, Chvatěruby, ne – úř.: Dolany, Postřižín, Spomyšl, Zálezlice, Jeviněves, K. Kralupy, PTZ B.



Komentáře:

Článek je zatím bez komentáře. Buď první! Přidej svůj komentář.

Přidat komentář:

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni!