Důležité informace

21/10/2011 10:01:47

Důležité informace
Především hráčům, ale nikoli pouze jim, tímto sdělujeme bližší informace o trénincích na umělce, členských příspěvcích, rozlučce a zimním soustředění.

Umělka v Libčicích … se poprvé uskuteční ve čtvrtek 3. listopadu a poté každý další čtvrtek až do konce roku 2011. Začátek tréninků bude v 18:30 hodin s tím, že v tuto dobu budou všichni hráči připraveni na hřišti!

Členské příspěvky za rok 2011 … jsou hráči povinni uhradit vybranému zástupci týmu do 13. listopadu. Osoby odpovědné za výběr příspěvků určí trenéři. Jmenné seznamy hráčů již mají trenéři k dispozici. Výše příspěvku zůstala na úrovni loňského roku, tedy 500 resp. 700 Kč. S ohledem k dlouhodobým zraněním, atd. seznamy obsahují i konkrétní částku pro každého hráče.

Podzimní rozlučka … se uskuteční v sobotu 19. listopadu od 16:00 hodin. S ohledem k odpolednímu počátku se očekává účast nejen dospělých, ale i dorostenců. Věříme, že loučit se přijdou nejen hráči, ale i funkcionáři a vůbec všichni, kteří nám se zajištěním chodu klubu pomáhají, a které tímto srdečně zveme. Samozřejmostí je pak účast milenek, přítelkyň a manželek. Na podrobnostech typu rezervace, občerstvení, hudba, atd. se domluví zástupci týmů.

Zimní soustředění … se stejně jako před rokem uskuteční v Rokytnici nad Jizerou v horské chatě V Zelený. Bližší informace o chatě naleznete na webové adrese www.vzeleny.cz/cs/. Závazné přihlášky, kterou se rozumí úhrada zálohy ve výši 1.000,–Kč, budou Hesem přijímány do 13. listopadu. Na rozlučce se pak účastníci domluví na pokojích, hale, lyžování atd.