Pochod Josefa Kloučka

12/10/2013 08:20:23

Pochod Josefa Kloučka
Srdečně vás zveme k účasti na 41. ročníku turistického pochodu Josefa Kloučka, který se uskuteční 12. října.

BLIŽŠÍ INFORMACE

TRASY : 50 km 12 hodin (možno i na kole) 35 km 9 hodin (možno i na kole) 17 km 5 hodin (možno i na kole)

STARTOVNÉ : děti do 15 let startovné neplatí, 15,– Kč organizovaní turisté, 50,– Kč ostatní.

ÚSCHOVNA ZAVAZADEL : zajištěna na místě startu (nutné označení jmenovkou).

INFORMACE : Výbor TJ Sokol Dolany, www.sokoldola­ny.cz Pochod se koná za každého počasí, každý jej absolvuje na vlastní nebezpečí. Doporučujeme mapu Slánsko.

TRASY : 50 km pro starší 15 let, 35 km pro ty, kteří si netroufají na víc, 17 km pro děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby nebo v kolektivu s vedoucím.

START: Trasy 50 a 35 km od 6:30 hodin, trasa 17 km od 8:00 hodin, vždy z restaurace na hřišti. Ukončení prezentace v 10:00 hodin.

POPIS TRAS: 50 km Společně s trasou 35 km po vlastním značení do Libčic-Letek. Na konci Letek vpravo přímo do kopce úzkou uličkou do Úholiček – Úholičky železniční zastávka. Od zastávky po zelené značce přes Žalov na Levý Hradec (kontrola), do Roztok, dále Tichým údolím po modré značce do Únětic, Noutonic, Okoře (kontrola). Z Okoře po červené značce na Budeč, Zákolany (kontrola s občerstvením). Ze Zákolan do Otvovic, Minic a přes kopec kolem vysílače do Dolan.

Kola: na konci Letek po silnici Úholičky – Roztoky – Žalov – Levý Hradec. Dále po trase 50 km.

POPIS TRAS: 35 km Společně s trasou 35 km po vlastním značení do Libčic-Letek. Na konci Letek vpravo přímo do kopce úzkou uličkou do Úholiček. Z Úholiček po silnici – Velké Přílepy, Kamýk – po modré značce do Noutonic, Okoře (kontrola). Z Okoře po červené značce na Budeč, Zákolany (kontrola s občerstvením). Ze Zákolan do Otvovic, Minic a přes kopec kolem vysílače do Dolan.

POPIS TRAS: 17 km Neznačena – po silnici obcí Dolany do Debrna, dále Holubice, Trněný Újezd, Zákolany (kontrola s občerstvením). Ze Zákolan do Otvovic, Minic a přes kopec kolem vysílače do Dolan.