Výměna registračních průkazů

06/12/2012 08:46:44

2096x Přečteno

Výměna registračních průkazů
Vzhledem k tomu, že Fotbalová asociace ČR vydala směrnici, podle které musí být před jarní částí sezóny vyměněny všechny registrační průkazy, musíme se na celou akci dostatečně připravit. Uvnitř novinky seznam hráčů, kterých se opatření týká.

Celá akce proběhne následujícím způsobem:

Náš klub bude muset v jeden určitý termín odevzdat na Strahově, kde sídlí FAČR registrační průkazy s aktuálními fotografiemi.

Výměna registračních průkazů se týká následujících hráčů. Tito hráči MUSÍ donést fotografii nejlépe do konce kalendářního roku.

Dorost:

Patrik Mareš, Daniel Jirásek, Tomáš Klička, Jan Nejedlý, Michael Slapnička, David Říha, Halík Miroslav, Jindřich Lukáš, Brožek Jan, Danyi Jiří, Šenkýř Matěj, Soukup Jan, Suško Stanislav, Gembitcki David

Tučně vytištění fotografii z jiných důvodů

Muži

Všichni aktivní hráči mimo Jakuba Těšíka, Davida Nováka a Luboše Malíka.

***Upozornění, v případě nedodání fotografie před začátkem jarní sezóny nebude možné provést výměnu a tudíž tito hráči NEBUDOU moci nastoupit v mistrovských utkáních včetně pohárových. ***

Fotografie odevzdávejte Lukášovi nebo Svojsovi (telefony máte) případně v kraji nejvyšší nouze využijte Romana, kde si případně fotografie vyzvedneme.

Díky za spolupráci.