Informace

17/02/2013 20:28:13

1993x Přečteno

Informace
Přinášíme bližší informace o fotbalových akcích příštího týdne, tedy pátečním tréninku a nedělním přípravném utkání. Současně připomínáme konání výroční členské schůze.

1. Příští týden proběhne trénink na umělce v Kralupech za zimákem v pátek 22. 02. od 17:30 hodin s tím, že sraz pro společný odjezd bude u parku v 17:00 hod. Bude zamluvena i šatna s možností osprchovat se na místě. Svoji účast prosím potvrďte trenérům.
  2. Ještě téhož dne s počátkem od 19:00 hodin se v hostinci na hřišti uskuteční výroční členská schůze. Prosím přijďte a vyjádřete svoji ne/spokojenost a své nápady pro další funkční období.
  3. A v neděli 24. 02. odehrajeme na UMT v areálu Admiry Kobylisy přátelské střetnutí s celkem AFK Veltrusy. Začátek utkání je naplánován na 10:00 hodin. Odjezd od parku bude v 09:00 hodin.