Publikováno 04/03/2013 16:20:03 v kategorii Muži A (2050x přečteno)

Informace ke druhému kolu Českého poháru

Přinášíme informace k dalším přípravným utkání v rámci Českého poháru. Platí pro týmy A + B.

Kendyho skupina odehraje v sobotu 9. března utkání od 14.30 se Všestudy – bude potvrzeno během čtvrtka (v případě nepříznivého terénu by se utkání hrálo v Hostíně se začátkem utkání v 11.00).

Omluvenky na utkání nejpozději do čtvrtka do 20.00 Kendymu popř. u dorostenců Lukášovi.

Lukášova skupina odehraje v neděli 10. března utkání v Sazené se začátkem utkání ve 14.30.

Omluvenky na utkání nejpozději do čtvrtka do 20.00.

Na tomto místě ještě chci dodatečně poděkovat Honzovi Ovcharovičovi, Michaelu Slapničkovi a Jirkovi Jindřichovi za jejich účast na sobotním večerním zápase. Další věcí je poděkování dolanským lvíčatům za účast na nedělní brigádě plus stálicím Stevovi, Semičovi a Svojsovi za totéž. Na druhou stranu je ostuda, že při velké členské základně se sejde minimum hráčů, kteří jsou ochotni pro Sokol něco udělat.

Nominace:

Jan Nejedlý, Daniel Jirásek, Milan Šperlík, Michael Slapnička, Petr Halík, Jan Brožek, Ondřej Morávek (50%), Petr Holeček (50%), Jiří Jindřich, Lukáš Jindřich, Michal Zenkovič, Ladislav Marek, Tomáš Hájek, Jan Ovcharovič (50%)