Povodeň 2013

05/06/2013 10:54:32

Povodeň 2013
Předseda Nikolaj Zenkovič mě pověřil, abych stručně zrekapituloval průběh a také to, co se bude zřejmě dít.

Předně je na prvním místě poděkování všem, kteří se podíleli na ochraně majetku TJ Sokol Dolany plus samozřejmě pomoci při vyklízení restaurace a kabin.

Nikdo z nás netušil, jak velkou škodu voda napáchá. Na fotografiích je vidět, že ohromnou.

V současné době co se týká fotbalových věcí chceme upozornit na fakt, že sezóna se dohraje podle plánu, i když všichni tušíme, že nálada na fotbal asi nebude taková. Všichni budeme v myšlenkách jinde.

Utkání A-týmu se Sokolem Obříství, které o své hřiště taky v důsledku povodně přišlo, se odehraje v sobotu od 16.00 na hřišti v Postřižíně.

Utkání B-týmu již bylo přeloženo minulý týden na neděli od 17.00 taktéž do Postřižína, kde nás přivítá domácí celek.

Příští týden o víkendu nás čeká derniéra našeho áčka v zápase proti Chvatěrubům. I když ani zde asi nebudou mít náladu na fotbal, sluší se soupeře přivítat a pogratulovat jim k postupu, který zřejmě na 99 % vykopou. Škoda, že si jej nebudou moci oslavit na domácím hřišti, držíme jim palce, ať to zvládnou. Utkání se uskuteční na stadionu FK Kralupy 1901. O přesném čase utkání vás budeme informovat.

Co se týká dalších plánů, v jednání je minimálně pro podzimní část působení našich mužů na hřišti v Holubicích, kde bychom měli najít dočasný azyl.

Co se týká mládeže, tam je situace jiná, musíme nalézt taková působiště, která by byla pro kluky snadno dostupná, kde bychom našli zázemí na kvalitní přípravu. Tam teprve jednání probíhají.

Další jednání budou probíhat samozřejmě s organizacemi, pojišťovnou atd. O výsledcích budeme informovat.

Všem příznivcům děkujeme za projevenou lítost, ale vzkazujeme jim, že to nejhorší je teprve před námi, nyní se musíme víc než kdy semknout a zapracovat na tom, abychom si areál, na kterém došlo k milionovým škodám, znovu dali dohromady, abychom byli v co možná nejkratším čase svědky dalších úžasných zážitků.

Za VV TJ Sokol Dolany Lukáš Moravec