Publikováno 03/09/2013 10:01:20 v kategorii Muži A (1846x přečteno)

Kanonáda u Vltavy

V prvním domácím představení se naše áčko představilo proti nepříjemnému celku ze Zálezlic.

Do utkání jsme nastoupili vlažně, pomalu jsme se pohybovali a výsledkem naší laxnosti byla stoprocentní gólovka po centru z levé strany, kdy hosté trefili naši tyč. Patrik v brance se pak spíše nudil a jen rozehrával míče do strany. Utkání bylo rozhodnuto po pár minutách, kdy se po pěkných akcích trefil Steve a Láda Marek. Soupeř pak posléze rezignoval a předváděl spíše snahu o udržení pro ně přijatelného výsledku. My se naproti tomu rozehráli k neuvěřitelnému výkonu, kdy jsme soupeře přestříleli způsobem, že se nezmohl na odpor. Za zmínku tak mohu říci krásný trestný kop Špíci do šibenice, kdy se ze slušně zaplněných ochozů našeho stánku ozývalo na adresu nešťastného brankáře: „tam chytáš motýly ne ?“. Závěr poločasu, který jsme vyhráli v poměru 5:0 patřil zastřelovacím pokusům a vtipným kombinacím, které hosté nestíhali.

Do druhého poločasu jsme vstoupili obdobně, jak jsme končili první půli, rychlostně, kombinačně jsme soupeře převyšovali a ten ani s pomocí asistenta rozhodčího nedokázal zastavit brankostroj. Strategie trenéra Königa, který na taktickou tabuli s rozestavením napsal jediný bod – VÁLEC, se ukázala jako správná.

Co říci závěrem ? Utkání se soupeřem, který je většinou přehnaně tvrdý, jsme zvládli na jedničku, přesto je potřeba neusnout na vavřínech a už v dalším utkání na Čechii potvrdit dobrou formu. V opačném případě je jedno, kolik se vyhrálo.

Sokol Dolany - Sokol Zálezlice 13:0 (5:0)
Sokol Dolany: Mareš - Semerád, Svoboda, Doubek - Halík D. (46. Brožek) - Holeček (70. Pokorný), Vondra, Špička, Glac - Kopecký (60. Douša), Marek (46. Bečka)
Branky: Vondra 6, Špička 2, Kopecký z pen., Douša, Bečka, Marek, Doubek Rozhodčí: Müller