Kout-Čapák a Posvícení

22/08/2016 14:22:42

Kout-Čapák a Posvícení
TJ Sokol Dolany a Obec Dolany vás srdečně zvou na tradiční fotbalové utkání Kout-Čapák a večerní Posvícenskou zábavu, které se uskuteční tuto sobotu 27. srpna na hřišti v Dolanech. Bližší informace viz. text níže.

Jako každoročně začneme už dopoledne, tentokrát v 9:30 hodin stavbou stanů a přípravou ostatního vybavení na celodenní program. Odpoledne na 14:00 hodin je plánován výkop tradičního fotbalového utkání Kout – Čapák, které bude současně předzápasem úvodního vystoupení našeho A-týmu v soutěžním ročníku 2016/2017, kdy od 17:00 hodin vyzvou tým FK Kralupy 1901 (dříve vystupující pod názvem Kaučuk). A od 20:00 hodin začíná Posvícenská zábava, na které zahraje skupina Druhý dotek. Ještě jednou vás všechny srdečně zveme, těm co přijdou pomoc dopoledne děkujeme, těm co odpoledne přejeme pevné zdraví a těm večerním příjemnou zábavu.