Publikováno 06/06/2017 17:06:29 v kategorii Muži A (811x přečteno)

Další přestřelka s 12 góly

V domácím prostředí jsme proti Sazené nechtěli zaváhat.

Pozitivem zápasu od začátku byl početný kádr, který jsem měl po dlouhé době k dispozici. I tak ovšem na marodku usedly stálice posledních kol Kuba s Lejzym. Nicméně jejich absence nebudou mít dlouhého trvání a nám to ukázalo další možnosti. V minulém utkání ve Střezivojicích jsme se spolehli na enormní bojovnost a obětavost v osobních soubojích, v domácím prostředí jsme chtěli vsadit na fotbalovost. Od úvodních minut nám patřilo celé hřiště a po chvilce jsme pohodlně vedli 3:0, nicméně jak je dobrým zvykem v naší bohorovnosti jsme udělali chybu ve středu pole a soupeř hnedle svou první šanci využil. A takto to fungovalo po celý zbytek zápasu. My pod dojmem oslabeného soupeře kombinovali a když jsme vstřelili branky (mimochodem po pěkných akcích, žádné náhoďáky), tak jsme provedli stopku a začali neskutečným způsobem komplikovat rozehrávku a rozhodně jsme do zápasu nedali to co mohli. Tento článek by měl opěvovat každou z našich 7 branek, které jsme v první půli dali, nicméně když dokážeme díky individuálním chybám i dvě obdržet tak to v pořádku není. Druhý poločas jsme se snažili dát prostor dalším hráčům, chyby asi nelze hledat ve vystřídavších hráčích, kdy jeden z nich (Píťa) vstřelil branku a další hráči (Míra, Radek) ve svých šancích selhali, ale v celkovém vlažném pojetí lážo plážo si to dohrát. Takže Pepa by musel být superman, aby chytil něco z toho co na něj ve druhé půli šlo. Konečný výsledek 8:4 je spíše výsledek ze špatně bránících hokejových mužstev, než fotbalový, ale budu posuzovat z hlediska splněných 3 bodů. Přesto mě druhý poločas docela zklamal, a jak říkám, není to jen chyba střídajících hráčů, z těch hráčů co byli na hřišti i v první půli se ke svým výkonům moc hráčů ani nepřiblížilo… V těžších zápasech nám potom góly chybí, nesmíme si zvyknout hrát na půl plynu… Jinak díky za pěkné akce a góly. Ale #prumernestaci.

Sokol Dolany - Sokol Sazená 8:4 (7:2)
Sokol Dolany: Hampl - Hulínský Roman (80. Filip), Zavadil, Semerád, Doubek (46. Košťál) - Holouš (62. Halík M.), Morávek - Kárník (46. Holeček), Špička, Žlab - Hudec (46. Hulínský Radek)
Branky: Hudec 3, Morávek 2, Špička, Doubek, Holeček Rozhodčí: Princ - Braunšveig, Kortanová