Diskuzní fórum - TJ Sokol Dolany

Diskuzní fórum

Pro přidávání příspěvků musíte být přihlášeni!

Příspěvky:

Holeček Petr | 06.09.2008 19:08
Holeček Petr
kámo jestli u mě nesmažeš toho Cucáká tak ani nevíš co s tebou udělám a mohl bys taky upravit muj post jsem obránce :bomb: doufám také že se na zítřejší mistrovské utkání dorostu přijede aspon někdo podívat docela by to klukum pozvedlo náladu ;-)

Martin Semerád | 03.09.2008 13:08
Martin Semerád
Tak myslím, že prohru v posledním zápase jsme opět do detailu probrali po tréninku u Miloše Machary a špatný výkon se již nebude opakovat. Jo a myslím, že stojí za zmínku pochválit výkon Vondry, který se jako jediný snažil od první do poslední minuty. Bohužel jeho výkon nestrhl nás ostatní. Běda nám....

Jan Doležálek | 30.08.2008 08:32
Jan Doležálek
Jsem rád, Tomáši, že jsi pozorný a text si četl až do konce. Byla tam záměrně vyměněna jména, aby jsem zjistil, jestli to taky někdo pořádně přečetl. Vyhráváš pochvalu před celým týmem :happy: Ale příště radši zůstaň na lávce, ať s tím psaním není tolik práce :-D

Tomáš Vilím | 30.08.2008 02:52
Tomáš Vilím