Diskuzní fórum

Pro přidávání příspěvků musíte být přihlášeni!

Příspěvky:

Dane Djurevski | 17.06.2013 22:33
Dane Djurevski
Zdravím, jak to vypadá s další brigádou? Má někdo bližší info?

Josef Vincenci | 13.06.2013 13:56
Josef Vincenci
Fotbalisté Sokola Dolany je nám moc líto v jakém rozsahu Vás postihli záplavy na vašem hřišti.My jsme vyhráli krajský pohár TESKAHOR a jelikož Vy potřebujete tuto cenu v hodnotě 34.001,- Kč daleko víc než my rozhodli jsme se tuto cenu dát přímo Vám.Doufáme,že Vám to pomůže k rychlé opravě travnaté plochy a budete tak moct hrát fotbal opět na domácím hřišti.Držíme Vám palce sportu zdar a fotbalu zvláště.Vinca FC Vesina fotbal.vresina.info :beer:

Josef Svojsík | 10.06.2013 17:48
Dobrý den,
nejprve bych rád poděkoval zástupcům FAČR, kteří našemu klubu nabídli lístky na utkání kvalifikace MS ve fotbale mezi celky ČR a Itálií. Lístky jsme rozdělili mezi naše úspěšné dorostence a mezi brigádníky, kteří pomohli při pondělním vyklizení či středečním úklidu.

Současně všem příznivcům dolanského fotbalu oznamujeme, že zítra 11. 06. 2013 se od 18:00 hodin na hřišti uskuteční brigáda. Všem, kteří si najdou čas a přijdou nám pomoci, děkujeme.

A protože vstup do areálu je prozatím stále zakázán, informujeme, že po víkendových brigádách již není bahno v tenisových kabinách, v dolních toaletách ani na tribuně. Všem, kteří přišli a pomohli, děkujeme.
:first:

Josef Svojsík | 05.06.2013 13:30
Dobrý den.
I já bych chtěl poděkovat všem, kteří pomáhali s vyklízením kabin a restaurace a zabránili tak vzniku ještě větších škod.
Současně bych vás všechny, tj. naše hráče, příznivce i ostatní Dolaňáky chtěl požádat, abyste nám v následujících dnech, týdnech a měsících zůstali nakloněni. Přestože v areálu máme v tuto chvíli stále skoro 2m vody a téměř vše je tedy prozatím skryto pod vodou, nepochybujeme, že bude nutno vynaložit mnoho úsilí, než se nám povede náš areál vrátit alespoň do stavu před povodní.
Postupem času, jak bude voda opadat, se pokusíme informovat vás prostřednictvím webových stránek o aktuálním stavu a žádat vás o pomoc. V tuto chvíli už hladina klesla pod úroveň prahu kabin a hospody a okamžitě začal prvotní úklid.
Ačkoli je areál pojištěn, uděláme vše pro to, abychom získali nějaké peníze na jeho opravu. Náklady na odbahnění areálu, obnovu jednotlivých sportovišť a mnoho dalších činností v řádu cca stovek tisíců korun a bohužel možná i více, budeme muset řešit z vlastních prostředků. Proto jsem chtěl požádat naše stálé partnery a sponzory a samozřejmě i všechny další, aby na nás ani v této složité době nezapomněli a jakýmkoli finančním darem nám k obnově areálu přispěli.
Jménem výboru Sokola vám všem slibuji, že uděláme vše pro to, abychom se v co nejkratší době zase mohli všichni v důstojném prostředí dolanského areálu scházet a aby jediné travnaté sportoviště v naší obci zase mohlo sloužit a dělat radost nám i našim dětem.
Děkuji vám.

Rudolf Jirásek | 29.05.2013 16:16
Rudolf Jirásek
PTZ Nelahozeves - dorost DOLANY
Poslední mistrovské utkání v OP dorostu 2012/2013. Pojďme všichni oslavit postup dolanských fotbalistů do I.A třídy. Autobus odjíždí z Dolan v sobotu 1.5.2013 v 9:00. :bomb:

Dane Djurevski | 21.05.2013 20:41
Dane Djurevski
NAZDÁREK VŠEM, JE MI TO JASNÝ, V ZÁLEZLICÍCH NIC NOVÝHO :-) JINAK SAMOZŘEJMĚ GRATULACE A DOUFÁM, ŽE JSTE SE VŠICHNI Z TOHO ZÁPASU VRÁTILI PO ZDRAVOTNÍ I PSYCHICKÉ STRÁNCE V POŘÁDKU! ;-)

Josef Svojsík | 21.05.2013 07:57
Josef Svojsík
Já ne, ale za to vím, že jsme s Lukášem dali dopořádku všechny tabulky. Takže hurá a sláva.

Lukáš Moravec | 21.05.2013 07:42
:-D Já bych věděl ;-)