Dětský den – pozvánka

Srdečně vás zveme na letošní Dětský den, který se pod záštitou Obce Dolany a TJ Sokol Dolany uskuteční v areálu Sokola v sobotu 1.6.2024. Prezentace účastníků proběhne od 08:30 hodin, start samotných soutěží je naplánován od 09:00 hod. Dopolední program jako obvykle tvoří několik sportovních disciplín, které děti v jednotlivých kategoriích postupně absolvují, a následné vyhodnocení výsledků. Odpolední část dětem nabídne mnoho stanovišť, na kterých budou moci vyzkoušet svoji zručnost a zdatnost. A samozřejmě si za svoji snahu něco na památku odnesou. Přislíbena je i letos pěnová lázeň, se kterou hasiči trochu později, než tomu bylo v minulých letech, dorazí.

Maminkám a tatínkům děkujeme nejen za pomoc s ranním stavěním stanů a přípravou sportovišť, ale především s pomocí na jednotlivých odpoledních stanovištích.

Vstupné bude pouze na odpolední část, a to jako vždy dobrovolné.

Srdečně všechny děti zve Obec Dolany a Sokol Dolany.