Tenis

Tenisový oddíl TJ Sokol Dolany, z.s. disponuje 2 antukovými tenisovými kurty, které jsou v provozu od dubna do října. Tenis je možné hrát i na vedlejším víceúčelovém hřišti. V těsné blízkosti kurtů je plně vybavená kabina, která disponuje šatnou, dámskými a pánskými sprchami a toaletami, kuchyňským koutem a úschovnou nářadí. Dolanský tenisový oddíl má členy ve všech věkových kategoriích, tedy od minitenistů až po veterány. Tým dospělých se pravidelně účastní soutěže smíšených družstev ČTS. Několikrát do roka se pořádají závodní i amatérské tenisové turnaje. V areálu funguje tenisová škola a školka, která se zaměřuje převážně na výchovu mladých talentů, organizuje jarní a letní příměstské tenisové kempy a pořádá další tenisové akce. Klidné a přátelské prostředí v blízkosti řeky Vltavy nabízí ideální možnost pro tenisové vyžití.