O nás

Jsme největším zájmovým sdružením v naší obci Dolany nad Vltavou. Sídlíme ve vlastním útulném areálu, rozprostírajícím se uprostřed obce a nabízejícím krásný výhled na úbočí řeky Vltavy. Velkou výhodou areálu je dostatečný počet parkovacích míst, vlaková zastávka i cyklistická a turistická trasa v jeho bezprostřední blízkosti.

V areálu naleznete klasické fotbalové hřiště, dva tenisové kurty a dále osvětlené multifunkční hřiště, jehož povrchem je umělá tráva a které má využití především pro malou kopanou, tenis, nohejbal a volejbal. Komfort sportovcům zajišťují nejen fotbalové a tenisové kabiny, ale především naše restaurace, která je součástí areálu.

Hlavními dvěma sportovními aktivitami jsou kopaná a tenis. V kopané nás reprezentují dva týmy dospělých, jeden mládežnický a mužstvo Staré gardy. Organizujeme rovněž pohybový kroužek pro začínající sportovce. Také v tenise máme tým, který nás reprezentuje v organizovaných soutěžích, a současně školičku pro budoucí naděje.

Kromě toho, velice často ve spolupráci s naším hlavním partnerem – tedy obcí Dolany nad Vltavou – každoročně pořádáme hned několik sportovních a společenských akcí. Například lze zmínit turnaje v nohejbale, stolním tenise, šipkách či další tradiční akce jako Pochod Josefa Kloučka, Bakus či Den dětí a další.

Posledními dvěma velkými a finančně náročnými projekty, které náš spolek realizoval jsou dostavba kabin pro děti a mládež a výstavba výše zmíněného multifunkčního hřiště. Až načerpáme nových fyzických a finančních sil, rádi bychom náš areál ještě více zútulnili a především zatraktivnili, a to hlavně pro nejmenší děti.